6102 Sayılı Yasaya Göre Hisse Senedi Ön Hazırlık ve Basımı

Bu yazının amacı, sizi hisse senedi basımı ile ilgili olarak “VARLIĞIMIZDAN HABERDAR ETMEK” ve dilediğiniz zaman, “Hisse Senedi HAZIRLANIŞI / BASIMI KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ” gibi iş birliği yapmaya hazır olduğumuzu belirtmektir.

Her türlü faaliyet izni olan AEK Pay Senedi Basım Merkezi, “Okumuş / yazmış takımıyla” işini gerektiği gibi yapmayı ve İşbirliği içine girdiği şirketleri -tabii ki kendi sınırları içinde- doğru ve ekonomik yönlendirmeyi hedefler. AEK, “Yeni Nesil” güvenlik önlemlerinin kullanımında öncülük yapan bir kuruluştur.

YENİ NESİL GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Pay Senedi Kıymetli Kağıt olduğuna göre, bu kağıdın bir biçimde sahteciliğe karşı da korunması gereklidir. Biz AEK olarak, aşağıda belirteceğimiz YENİ NESİL güvenlik önlemlerini uygulayabiliyoruz.

Şöyle ki;

  • Gizli Filigran , Hisse Senedine uygulandığında;
    • Gözle görülemiyor,
    • Mor ışıkta seçilmesi ve bir sonuç alınması söz konusu değil,
    • Fotokopisi çekildiğinde ya da taranması durumunda gizli filigran tamamen ortaya çıkıyor.
  • Hologram, Uygulandığı zaman kağıttan sökülemiyor, çek yapraklarında da kullanılıyor, Dünya Hologramcılar Birliğinin (IHMA) 1079 nolu üyesi RGB firması tarafından üretiliyor. Üretim de IHMA’nın denetiminde yapılıyor.
  • AEK özel kağıdı 160 gr/ m2 ağırlığında olan bu kağıda, fabrikada ki üretim sırasında özel bir yazı yerleştirilmiştir. Tıpkı kağıt banknotta olduğu gibi bu yazı sadece mor ışıkta görülebilmektedir. Burada belirleyici olan bu kağıdın “Özel Olarak AEK İçin Üretilmiş” olmasıdır. Bu önlemler, özellikle Büyük ve Yabancı Ortaklı Şirketlerin “Sıra Dışı” ilgisini çekmektedir.
Hisse Senedi

0216 573 22 41

Hisse Senedi Nasıl Bastırılır?

Ücretsiz danışma ve avantajları için hemen arayın..

3D Güvenlik İşlemleri, Adana Hisse Senedi Basan Matbaa, Adıyaman Hisse Senedi Basan Matbaa, Ataşehir’de hisse senedi basan matbaalar, Afyon Hisse Senedi Basan Matbaa, Ağrı Hisse Senedi Basan Matbaa, Ankara Hisse Senedi Basan Matbaa, anonim şirketlerde bir payın nominal değeri Malatya Hisse Senedi Basan Matbaa, Anonim Şirketlerde Değerli Evrak Bastırılması, Aydın Hisse Senedi Basan Matbaa, Balıkesir Hisse Senedi Basan Matbaa, Batman Hisse Senedi Basan Matbaa, Bursa Hisse Senedi Basan Matbaa, Değerli Evrak Matbaa, Denizli Hisse Senedi Basan Matbaa, Diyarbakır Hisse Senedi Basan Matbaa, Edirne Hisse Senedi Basan Matbaa, Elazığ Hisse Senedi Basan Matbaa, Erzincan Hisse Senedi Basan Matbaa, Erzurum Hisse Senedi Basan Matbaa, Eskişehir Hisse Senedi Basan Matbaa, Gaziantep Hisse Senedi Basan Matbaa, Hamiline Yazılı Hisse Senedi, Hisse Senedi Basan Matbaa, hisse senedi basımı, Hisse Senedi Baskısı, hisse senedi bastırılması, Hisse Senedi Bastırma, Hisse senedi Bastırma prosedürü, Hisse Senedi Örneği, İntifa Senedi, Isparta Hisse Senedi Basan Matbaa, İzmir Hisse Senedi Basan Matbaa, Kahramanmaraş Hisse Senedi Basan Matbaa, Kayseri Hisse Senedi Basan Matbaa, Kıymetli Evrak, Kütahya Hisse Senedi Basan Matbaa, Manisa Hisse Senedi Basan Matbaa, Mardin Hisse Senedi Basan Matbaa, Mersin Hisse Senedi Basan Matbaa, Nama Yazılı Hisse Senetleri, Pay Senedi, Pay senedi basan matbaa, Pay Senedi Basımı, pay senedi bastırılması, Prosedür, Rize Hisse Senedi Basan Matbaa, Şanlıurfa Hisse Senedi Basan Matbaa, Sivas Hisse Senedi Basan Matbaa, Tekirdağ Hisse Senedi Basan Matbaa, Trabzon Hisse Senedi Basan Matbaa, Zonguldak Hisse Senedi Basan Matbaa