Sosyal Sorumluluk

AEK Pay Senedi’nden Bastırdığınız Her Pay Senedi ile Siz de Otizmli Bir Çocuğun Eğitimine Katkı Sağlayacaksınız…

Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile yoğun olarak eğitim alan “otizm spektrum bozukluğu” olan çocukların yaklaşık yüzde ellisinde belirtilerin kontrol altına alınabildiğini biliyor musunuz? Otizmli çocuklar doğru eğitim yönteminden yararlanabildiğinde gelişim sağlanıyor ve hatta bazı otizmli çocukların ergenlik yaşına geldiklerinde diğer arkadaşlarından farkı kalmıyor.

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfıdır.

Biz de AEK Pay Senedi olarak, otizm tanısı olan çocukların evde, okulda, işyerinde ve toplumsal yaşamda söz hakkı almalarını ve yaşamlarına ilişkin tercihlerini ifade etmelerini destekliyoruz. Ayrıca firmamızda bastırdığınız her Pay Senedi için Tohum Otizm Vakfı’na bağış yapıyor, sizlerin de otizmli bir çocuğun eğitimine katkı sağlamasına aracılık ediyoruz.