Türkiye Geneli Hisse Senedi Basım Hizmetlerimiz

AEK PAY SENEDİ BASIMI VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ olarak yıllardır Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerimize Hisse Senedi Basımı hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulunan müşterilerimiz ile sadece bir defalık değil, uzun vadeli paydaşlıklar oluşturuyoruz. AEK olarak vizyon ve misyonumuz sürekli müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimiz ile ilişkilerimiz hisse senedinin basılması ile sona ermemekte, aksine müşterilerimizin ilgili yasaların sağladığı avantajlardan faydalanması için aynı zamanda hisse senedi basım danışmanlığı da yapılmakta ve bu vesileyle paydaşlarımız olan müşterilerimizin menfaatleri ön planda tutulmaktadır.

Malumunuz olduğu üzere, hisse senedi üretimi için tartışmasız ilk koşul “BİLGİ BİRİKİMİ” dir. Hisse senedinin ön hazırlığında önemli olan, iş sahiplerini yanıltmadan, hem doğru hem de ekonomik yolun bulunmasıdır. Burada iş, insanları yormadan gerçekleşecek bir çözüm ortaklığıdır. Bu işi ben yapıyorum diyenlerin, doğru-ekonomik–güvenli ve güvenlikli iş üretebilmeleri gerekmektedir.

Pay senedi hazırlayan ve basan AEK şirketi olarak önce iş sahipleri ile kağıt – boyut – filigran – renk – içerik – yaklaşık baskı sayısı ve sahteciliğe karşı uygulanabilecek güvenlik önlemleri ( Hologram v.b.) gibi konularını kısaca görüşüyoruz. Sonra aldığımız ön bilgiler ışığında fiyat teklifimizi hazırlıyoruz.

Teklif onayı ile birlikte başlayacak üretim için, bize sadece şirketle ilgili Türkiye Ticaret Sicili gazetesi gerekli. Alınan bilgi ve belgelerle işin taslağını bire bir çalışıp – adeta işin bitmiş hali gibi – iş sahibinin onayına sunuyoruz. Gidiş – gelişler mail ortamında gerçekleştiği için, içerikte bir değişiklik olsa bile zaman kaybetmeden işi son şekline getirip “Son onayı” alabiliyoruz.

Bize onaydan sonra üretim için 2 iş günü yeterli. İşin, “Değerli evrak” olması nedeniyle teslimatın şekli konusunda birlikte karar veriyoruz.
Özetlersek, elinde yeterli bilgi/belge olan bir şirketin pay senedi 3-4 gün içinde bitiriliyor.

AEK olarak Size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu ve hisse senetlerinizi her zaman olduğu gibi yasal koşullara uygun olarak titiz bir şekilde hazırlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Türkiye’de hisse senedine güvenlik önlemlerini uygulama konusunda ilkleri hayata geçiren Şirketimizin hisse senedi basımı ve danışmanlık hizmetlerinin detayları için bizden e-posta ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

AEK PAY SENEDİ DANIŞMANLIK VE BASIM MERKEZİ

TEL: +90 216 573 22 40 – +90 216 573 22 41
e-POSTA : info@aekpaysenedi.com

Nama Yazılı Hisse Senedi Basımı
Hamiline Yazılı Hisse Senedi Basımı
İlmühaber Basımı
İntifa Senedi Basımı
Limited Şirket Hisse Senedi Basımı
Hisse Senedi Danışmanlık Hizmetleri