AEK Pay Senedi Basım Merkezi, işini nasıl yapması gerektiğini bilen insanların bir araya geldikleri, Dinamik, Yenilikçi, Çevreci, Yasalara uyan ve izleyen, bir kuruluştur. İşbirliği yaptığımız kurumları doğru ve ekonomik yönlendirmek en önemli amacımızdır. Kısaca sizlerin “Çözüm Ortağı” olmanın ve bunu sürekli kılmanın gerekliliğine inanmaktayız.

Bunların ötesinde AEK Pay Senedi Basım Merkezi çalışanları, karışık, karar verilmesi zor ya da danışılması gereken bir problem ile karşılaşırsa, sorunu danışmanımız Yeminli Mali Müşaviri ile ele almaktadır.

Böylece Hisse senedi (Pay senedi) basımında daha güvenli ve kontrollü bir biçimde çalışmalar sürdürülmektedir. “Eksiksiz ve hatasız olması için özen gösterilen” Pay Senedi taslak çalışmalarının İş sahipleri ve Mali Müşavirleri tarafından kontrol ve onayı da çok kısa süre içinde yapılabilmektedir. Onay alındıktan sonra pay senedi üretim süresi 2 – 3 gün sürmektedir.

Kalite

Yenilikçi bir kurum olarak sektördeki gelişmeleri izleyip, iş ortakları ile paylaşır. Bunları yaparken müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip, değerleri doğrultusunda ürün ve hizmetlerini sunar. En etkin şekilde, müşteri memnuniyetini artırarak sürekli gelişmeyi ve sürekli iyileşmeyi hedefler.

Güven

Halka açık olmayan şirketler için, sahteciliğe karşı “güvenlik” ve “caydırıcılık” adına önlemler alır, onlara her türlü desteği vererek pay (hisse) senedi üretir.

Çevre Bilinci

AEK Pay Senedi Danışmanlık “Uzun Farlarını” ilk günden yakıp, gelecekte varmak istediği noktayı belirler; çevre dostu, güvenilir, tutumlu ve rekabetçi duruşu ile sektörün en iyisi olmayı amaçlar.