Nama Yazılı Pay Senedi Basım Aşamaları

 

Pay senedi üretimi için tartışmasız en önemli koşul “BİLGİ BİRİKİMİ”dir. Pay senedinin ön hazırlığında mühim olan, iş sahiplerini yanıltmadan, hem doğru hem de ekonomik çözümün bulunmasıdır. Burada iş, insanları yormadan gerçekleşecek bir çözüm ortaklığıdır. Bu işi ben yapıyorum diyenlerin, doğru – ekonomik – güvenli ve güvenlikli iş yapabilmeleri gereklilik arz etmektedir.

Peki Sistem Nasıl Çalışıyor?

Pay senedi hazırlayan ve basan AEK Pay Senedi Danışmanlık ve Basım Merkezi olarak önce iş sahipleri ile, kağıt – boyut – filigran – renk – içerik – yaklaşık baskı sayısı ve sahteciliğe karşı uygulanabilecek güvenlik önlemleri (Hologram v.b.) gibi konuları kısaca görüşüyoruz. Nama yazılı pay senedi basımında güvenlik önlemleri konusunda buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Daha sonra aldığımız ön bilgiler ışığında fiyat teklifimizi hazırlıyoruz.

Teklif onayı ile birlikte başlayacak üretim için, bize sadece şirketle ilgili Türkiye Ticaret Sicili gazetesi gerekli. Alınan bilgi ve belgelerle işin taslağını bire bir çalışıp – adeta işin bitmiş hali gibi – iş sahibinin onayına sunuyoruz. Gidiş – gelişler mail ortamında gerçekleştiği için, içerikte bir değişiklik olsa bile zaman kaybetmeden işi son şekline getirip “Son onayı” alabiliyoruz.

Bize onaydan sonra üretim için 2 iş günü yeterli. İşin, “Değerli evrak” olması nedeniyle teslimatın şekli konusunda birlikte karar veriyoruz.

Özetlersek, elinde yeterli bilgi / belge olan bir şirketin nama yazılı pay senedi 2 – 3 gün içinde bitiriliyor.

Nama yazılı pay senedi hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi : 23.11.2020

Yararlı Yazılar

Hisse Senedi Basımı Nasıl Yapılır?
Hisse Senedi Basımı Nasıl Yapılır?

Nama Yazılı Pay Senedi Basım Aşamaları
Nama Yazılı Pay Senedi Basım Aşamaları